Від 13.07.2023 року

Дата: 19.07.2023 09:56

№ 105 Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2023 рік.

№ 106 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

№ 107 Про  надання дозволу органу опіки та піклування  на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.

№ 108 Про  надання дозволу громадянам О. Хлібику  та Н. Дячок на вчинення правочину  щодо укладання договору купівлі-продажу будинку, в якому проживає малолітня дитина.

№ 109 Про  зарахування  особи  до Соціального  закладу «Гуртожиток «Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

№ 110 Про  зарахування  особи  до Соціального  закладу «Гуртожиток «Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

№ 111 Про розгляд звернень мешканців Лосинівської селищної ради про надання матеріальної допомоги.