РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКА ПРОГРАМИ  DOBRE  В ЛОСИНІВСЬКУ ГРОМАДУ. ГОВОРИЛИ ПРО МОЛОДІЖНИЙ ПРОЕКТ.

Дата: 20.07.2023 09:33

19 липня 2023 року  Лосинівську громаду з робочим візитом відвідала представник Програми DOBRE: старший програмний спеціаліст Наталія Сафронова. Метою її візиту була зустріч з молоддю громади для обговорення основних аспектів молодіжного проекту та проведення консультація щодо написання Молодіжного проекту.

Пані Наталія разом з селищним головою Анатолієм Стрільцем, відвідали центральний стадіон селища, де буде реалізований даний Проект.

Нагадаємо, що Молодіжна рада Лосинівської громади провела опитування щодо ідей майбутнього проекту. Обрано 3 пріоритетні ідеї серед 10. Для Лосинівської ТГ команда Програми ДОБРЕ погодила  ідею  молодіжного проєкту - Модернізація та облаштування стадіону в смт. Лосинівка «Стадіон для всіх». Загальна сума проекту 10 000 доларів. На цю суму Програма ДОБРЕ закупить необхідне обладнання.

Також Наталія Сафронова провела робочу зустріч з керівниками структурних  підрозділів та комунальних підприємств Лосинівської селищної ради щодо подальшої співпраці з Програмою ДОБРЕ.

***********************************

Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).