ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 27.07.2023 09:07

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри та всі працівники КНП «Лосинівський ЦПМСД» Лосинівської селищної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника.

У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука щасливого життя. І саме Ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя.

Бажаю Вам та Вашим сім’ям шановні працівники галузі охорони здоров’я міцного здоров’я, спокою, миру і достатку, радості у кожній миті буття, світлої долі, успіхів та подальших професійних здобутків! Нехай удача ніколи не відвертається від Вас, а кожен день приносить радість та посмішки! І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Низький уклін за Вашу самовіддану працю, за професійність і високу моральність, добро і милосердя. Зі святом Вас!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ