ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2023 08:38

Шановні жителі Лосинівської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року  започатковано  нове державне свято – День Української Державності, яке щороку відзначатиметься 28 липня.  Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Русі-України і вшановують пам’ять про видатного державотворця, Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

На превеликий жаль, для українського народу становлення національної державності відбувалося досить складно й упродовж тривалого часу. Нащадки воїнів-русичів, козаків та січових стрільців не полишали боротьби за свободу та здобуття державності.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Українці більше ніколи і нікому не подарують своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми героями.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

Зі святом! Слава Україні!

З повагою селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ