У ЛОСИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ
Це свято згуртувало українців навколо національної ідеї та показало, що ми – єдиний народ, вільний і незалежний, який має єдину державу, і захищатиме її територіальну цілісність.
На знак пошани та безмежної вдячності всім, хто обороняв і обороняє цілісність та суверенітет нашої держави, учасники заходу поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату. Звертаючись до присутніх селищний голова Анатолій Стрілець зазначив, що з початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Побажав всім Перемоги і миру на нашій землі.
Подяками селищного голови відзначено начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин Анатолія Литовченка та директора Центру надання соціальних послуг Ярослава Ступака.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих внаслідок війни росії проти України.
Вічна слава Героям, які загинули, захищаючи Батьківщину!
Слава Україні!
Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради