ПРОДОВЖУЮТЬСЯ  РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 04.08.2023 15:42

Про чистоту нашої громади щодня турбуються старости старостинських округів, працівники комунальних підприємств, небайдужі мешканці,  працівники установ та організацій. На території Лосинівської громади  проводилися роботи з благоустрою. Традиційно чимало робіт виконується на вулицях громади, на дитячих майданчиках, кладовищах, населених пунктах громади тощо.  Протягом тижня проводились  заходи з благоустрою. А це проведення косметичних ремонтів у закладах освіти, обкошування дитячих майданчиків, закладів освіти, будинків культури, узбіч доріг, кладовищ, фарбування парканів, заготівля дров на опалювальний період, розчистка територій де проходять електричні лінії та інші роботи.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим мешканцям громади, які долучаються  до проведення даних заходів, знаходячи вільний час для такої важливої справи та докладають максимум зусиль для поліпшення  благоустрою наших сіл  та селища.

Продовжуються ремонтні роботи у Лосинівському закладі загальної середньої освіти та паралельно ведуться ремонтні роботи у  ЦНАПі.