ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 18.08.2023 15:57

17 серпня 2023 року у закладах освіти Лосинівської селищної ради пройшла перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року.

У перевірці брали участь представники служб Ніжинського району та Лосинівської селищної ради: керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Лосиніської селищної ради Матяш М.П., спеціалісти відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Калюжна І.А. та Романченко О.О., спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку територій та земельних відносин Лосинівської селищної ради Парасюк Л.І., завідувач сектором оборонно-мобілізаційної роботи цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Бойко Л.В., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ніжинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Грушко М.М., провідний інструктор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України в Чернігівській області Сілич А.О.

За результатами перевірки складені відповідні акти, де зроблені висновки про готовність закладів освіти до нового навчального року.

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради