НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ХАРЧОБЛОКІВ ВІД ПРОГРАМИ DOBRE!

Дата: 22.08.2023 16:48

В рамках « Проєкту екстренного реагування на кризові ситуації пов’язані із неспровокованим вторгненням РФ в Україну» Програма DOBRE закупила та доставила потужне електричне обладнання для харчоблоків їдалень в заклади освіти громади. Серед обладнання: 4 пароконвектори, 6 електроплит та 2 електроплити мобільні.

Пароконвектори будуть встановлені в Перемозькому, Сальненському , Лосинівському закладах загальної середньої освіти та Лосинівському закладі дошкільної освіти «Сонечко». Електроплити будуть встановлені та запущені в експлуатацію на харчоблоках Шатурської гімназії. Лосинівського закладу загальної середньої освіти «Сонечко» та Перемозькому, Світанківському, Лосинівському закладах загальної середньої освіти. Мобільні електроплити будуть призначені для укомплектування укриттів.

«Ми розуміємо, що для приготування якісної їжі необхідне якісне обладнання. Харчування для наших школярів має бути на найвищому рівні, адже якісна їжа сьогодні – це міцне здоров'я дітей завтра. Отримана допомога від наших партнерів є важливою. Велика подяка нашим партнерам, які надають допомогу»,- зазначив селищний голова Анатолій Стрілець.

Дякуємо за нове обладнання!

З турботою про здоров'я наших дітей!

Все буде Україна!