РОБОЧИЙ ВІЗИТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ

Дата: 23.08.2023 10:11

Сьогодні селищний голова Анатолій Стрілець, спільно з начальником ЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин Анатолієм Литовченком та директором КП «Промінь» Лосинівської селищної ради Володимиром Сукачем побували з робочим  візитом на території Сальненського, Шняківського, Терешківського, Галицького та Світанківського старостинських округів Лосинівської територіальної громади.

У ході робочої поїздки очільник громади зустрівся старостами старостинських округів. Під час зустрічі обговорювалися нагальні питання життєдіяльності старостату.

Також  Анатолій Стрілець, відвідав заклади освіти, щоб ознайомитися із станом підготовки до нового навчального року. Увагу було звернуто на стан котелень, наявності достатньої кількості палива, проведення ремонтних робіт у приміщеннях навчальних закладів, стан харчоблоків та інше.

Роботи по підготовці освітніх закладів до початку нового навчального року ще тривають.

Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, взяті на контроль та будуть вирішенні найближчим часом.