ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 10:14

Шановні жителі Лосинівської громади! Вітаю Вас із величними національними святами - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ми живемо в дуже відповідальний для нації час - час боротьби за Батьківщину, час відстоювання Незалежності, час державотворення.

Останні події підтверджують історичну правду, що незалежність не дається легко, її треба не тільки вибороти, а й постійно боронити та відстоювати, що сьогодні, на жаль, вдається найдорожчою у світі ціною – життям та здоров’ям справжніх патріотів.

Нині тривають запеклі бої  за свободу, єдність, демократію  та право українців творити своє майбутнє, а ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє Батьківщини.

Наш патріотизм, непохитна віра, активна життєва позиція, небайдужість і сумлінна й наполеглива повсякденна праця є основою для майбутнього процвітання України.

Дорогі земляки! Бажаю всім нам національної єдності, миру та злагоди, сил і наснаги в усіх справах та починаннях заради Перемоги, відродження та процвітання незалежної України! Віримо в Збройні Сили України, робімо все, що наближає День  нашої спільної мрії.

Низько вклоняємося кожному захисникові, схиляємо голови перед тими, хто навіки залишився в нашій пам’яті. Будьмо гідними їхніх подвигів! І нехай вільний прапор вільної країни гордо майорить над кожним населеним пунктом незламної України.

Слава Україні та її Героям!

З повагою селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ