ПРОВЕЛИ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ

Дата: 23.08.2023 11:26

23 серпня 2023 р. біля адмінбудівлі селищної ради з нагоди Дня Державного прапора України та напередодні Дня незалежності України пройшли заходи. Захід розпочався з урочистого підняття Державного прапора України. Державний Прапор України – символ свободи, єднання та слави нашої країни   уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

До всіх присутніх звернувся селищний голова Анатолій Стрілець: «Бажаю всім нам національної єдності, миру та Перемоги. Низько вклоняємося кожному захисникові, схиляємо голови перед тими, хто навіки залишився в нашій пам’яті».

На завершення урочистостей присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих хто віддав своє життя за  свободу та незалежність України.