ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2023 10:13

Шановні жителі Лосинівської громади! Сьогодні, 29 серпня, ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Дата події обрана невипадково, адже в цей період сталася Іловайська трагедія, в якій загинули українські військові.

Багато століть наш народ виборював своє право бути вільним, навіть ціною власного життя. На жаль, ми змушені відстоювати незалежність зі зброєю в руках і сьогодні. З 2014 року українські доньки та сини сміливо боронять кожен квадратний метр нашої неньки.

Ми низько схиляємо голови перед тими, хто мужньо став до бою заради спільного добра українців. Ці люди залишили свої сім'ї і віддали найцінніше - власне життя.

Цей день має стати нагадуванням для кожного з нас, якою жахливою ціною ми виборюємо право бути вільними та незалежними. Вшановуємо та схиляємо низько голови перед подвигом кожного, хто ставав до бою за українську землю протягом багатьох поколінь.

Бережімо пам’ять про наших героїв та їхні подвиги! Робимо Україну кращою та сильнішою! Адже саме за це загинули всі ті, хто боровся за вільну, нескорену, квітучу державу!

Слава Україні! Вічна пам'ять героям!

З повагою селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ