ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 29.08.2023 16:44

29 серпня ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Невимовний біль пронизує серця, адже на цій війні немає чужих. Кожна загибель української доньки чи сина - це непоправна втрата для цілої країни. Саме тому небайдужі жителі Лосинівської громади відвідали могили полеглих земляків, що мужньо боронили нашу Батьківщину. Ми пам'ятаємо подвиг кожного із них, бо саме завдяки таким людям маємо мирне небо над головою.

За свободу ми платимо надзвичайно високу ціну. Тому пам’ять про борців і їхню звитягу є найвищою цінністю для національної ідентичності. Маємо зробити все, щоб зберегти та зміцнити пам’ять про полеглих Героїв на багато поколінь вперед.

Вічна і світла пам’ять загиблим Захисникам і Захисницям України!