ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 07.09.2023 15:56

Сьогодні, 07 вересня 2023 року, під головуванням селищного голови Стрільця Анатолія Олексійовича, відбулася 27 сесія селищної ради восьмого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 17 депутатів селищної ради, керівники структурних підрозділів та старости старостинських округів.

Перед початком сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих внаслідок війни росії проти України. Також до Дня Державного прапора та Дня незалежності України селищний голова нагородив подяками активних депутатів та старост громади, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного. Загалом було розглянуто 28 питань та прийнято відповідні рішення.

Із рішеннями сесії можна буде ознайомитись на сайті громади після їх оприлюднення у визначені законодавством терміни.