ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З НАГОДИ ВИЗВОЛЕННЯ НІЖИНЩИНИ ВІД НІМЕЦЬКО-НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 15.09.2023 08:30

Шановні земляки! Сьогодні, 15 вересня, ми відзначаємо 80-ту річницю визволення Ніжинщини від німецько-нацистських загарбників у роки Другої світової війни.

Ідуть в історію десятиліття і неможливо стерти з нашої пам'яті далекі дні Другої світової війни. Перемога над ворогом дісталася дорогою ціною. 80 років тому наші предки боролися за свободу і незалежність Батьківщини. Вони долали неймовірні труднощі, відстоюючи право нашого народу на самовизначення. Сьогодні ми також стоїмо на захисті своєї країни і її цінностей. У день, коли ми вшановуємо воїнів-визволителів від німецько-нацистських загарбників, наші незламні й мужні захисники продовжують визволяти українські міста й села. На фронті й у тилу ми продовжуємо боротьбу із підступними й жорстокими окупантами. Тепер уже – російськими. Нехай героїчні подвиги наших предків тільки додають сил та впевненості сучасним захисникам. Україна була, є і буде. Вільною і Незалежною.

З повагою селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ