ВІДДАМО ШАНУ ГЕРОЮ!

Дата: 19.09.2023 08:34

Сьогодні, 19 вересня, Лосинівка зустрічає свого Героя-земляка Клюйка Владислава, який помер внаслідок тяжкої недуги.

Прохання до жителів селища сьогодні вийти о 𝟏𝟑:𝟎𝟎 год. та створити «живий коридор» із с. Погребець, смт Лосинівка по вул. Троїцька, центральна площа селища, вул. Незалежності через які буде рухатись траурний кортеж до місця останнього спочину нашого земляка, воїна ЗСУ – Владислава Клюйка.

Владислав 10 березня 2022 року призвався по мобілізації до військової частини А3160 в м. Ніжин та брав участь в обороні міста, за що отримав статус учасника бойових дій та відзнаку Президента України «За оборону України».

Восени 2022 року Владиславу поставили діагноз – анапластична великоклітинна лімфома. Протягом року він мужньо боровся з хворобою, котра, на жаль, його перемогла…

Закликаємо вас гідно вшанувати пам'ять загиблого Героя.

Світла пам’ять нашому захисникові!