І ЗНОВУ ТЯЖКА ВТРАТА ДЛЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ: ЛОСИНІВКА ЗУСТРІЛА ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА – ВЛАДИСЛАВА СЕРГІЙОВИЧА КЛЮЙКА

Дата: 19.09.2023 16:13

Сьогодні, з глибоким болем у серці та сльозами на очах, із державною символікою, «живим коридором» шани, преклонивши коліна Лосинівка зустріла Героя-Захисника – Владислава Сергійовича Клюйка.

Владислав народився 31 березня 1995 р. у селищі міського типу Лосинівка Ніжинського району Чернігівської області.

У 2001 році пішов до першого класу Лосинівської середньої школи І-ІІІ ступеня, яку закінчив у 2012 році. Після школи став студентом Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя природничо-географічного факультету і паралельно отримав освіту на військовій кафедрі, ставши офіцером запасу. Закінчив університет у 2017 році.

З 2020 року служив у навчальному зенітному ракетно-артилерійському полку (169 навчальному центрі). Звільнений в запас у 2021 році.

10 березня 2022 року був мобілізований до військової частини А3160 в м. Ніжин та брав участь в обороні міста, за що отримав статус учасника бойових дій та відзнаку Президента України «За оборону України».

Восени 2022 року Владиславу поставили діагноз – анапластична великоклітинна лімфома. Протягом року він мужньо боровся з хворобою. Помер Владислав Клюйко 18 вересня 2023 року.

Чимало людей прийшли віддати останню шану Герою. «Живим коридором» на колінах, зі сльозами на очах та журбою у серці вони зустрічали траурний кортеж з тілом загиблого захисника України.

Назавжди залишиться 28-річним. Згасла усмішка на вродливому і мужньому обличчі. Завмерло у горі серце мами. А земля вкотре огорнулася смутком, бо небесне воїнство поповнив ще один ангел…

Світлий спомин про мужнього Героя назавжди залишиться в наших серцях. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним загиблого. Нехай Господь допомагає вам перенести цей тяжкий біль втрати рідної людини.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Герої не вмирають!