ПРЕДСТАВНИКИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ "МАЙСТЕРНЯ LED BOOST: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ ГРОМАД ПАРТНЕРІВ ПРОГРАМИ DOBRE / USAID", ЯКИЙ ПРОХОДИВ 20-21 ВЕРЕСНЯ У МІСТІ ЛЬВОВІ

Дата: 22.09.2023 16:24

Формування сталого місцевого економічного розвитоку - шлях до успішності громади☝

Представники Лосинівської територіальної громади взяли участь у заході "Майстерня LED BOOST: можливості для економічного відновлення і розвитку громад партнерів Програми DOBRE / USAID", який проходив 20-21 вересня у місті Львові.

Участь в Майстерні #LED_BOOST також взяли представники 19 інших громад-партнерок, зокрема, громади Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та Херсонської областей.

Під час дводенної Майстерні LED BOOST, яка включала лекції фахівців та експертів Програми DOBRE, цікаві знайомства та практичні вправи, учасники:

🔹️ розширили уявлення щодо підходів до сталого місцевого економічного розвитку / відновлення та практичних інструментів до їх втілення;

🔹️навчилися ідентифікувати виклики для економічного розвитку (або відновлення) в громадах;

🔹️визначилися та обговорили потенційні пріоритетні проєкти місцевого економічного розвитку або відновлення в громадах.

Також в рамках Майстерні учасники відвідали Центр підтримки підприємництва Львівської міської ради, отримали безцінний досвід, домашні завдання та багато ідей для втілення в життя!

#Лосинівська_громада #LED_DOBRE #ПрограмаDOBRE #USAID_Ukraine