"ЄДИНА ГРОМАДА - ЄДИНА УКРАЇНА": У ЛОСИНІВЦІ ВІДБУВСЯ ЗАХІД ЗГУРТУВАННЯ ГРОМАДИ В МЕЖАХ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ DOBRE

Дата: 24.09.2023 10:25

Позитивні емоції, гарний настрій та український колорит. Саме так  23 вересня минув захід згуртування громади «Єдина громада – єдина Україна».

Присутні спробували домашніх смаколиків, що були своєрідною презентацією кожного старостинського округу, Лосинівського будинку культури, Лосинівського закладу загальної середньої освіти та Лосинівського закладу дошкільної освіти «Сонечко».

Окрім того всі мали змогу взяти участь у майстер-класі із плетіння маскувальних сіток, виготовлення паперових янголів та голубів миру.

«Твоя думка важлива» - біля такого надпису мешканці громади залишали побажання щодо розвитку свого рідного краю.

Все дійство відбувалося під справжні українські народні пісні, котрі ми знаємо і так любимо.

Та найголовніше, що учасники заходу змогли відпочити від буденності та зарядитись позитивними емоціями і настроєм.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у нашому згуртуванні громади. Завдяки вам цей день був насиченим та особливим!

Також ми вдячні Тетяні Романовій, координаторці з питань залучення громадськості та інструментів участі в рамках програми DOBRE та журналістці Юлії Ковтун за підтримку заходу та візит до Лосиніської громади.

Продовжуємо працювати над розвитком нашої громади, адже єдина громада – єдина Україна!

Захід відбувся в рамках проєкту «DOBRE. Голос громад - Чернігівщина», який впроваджує ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» у межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)