25 ВЕРЕСНЯ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ АНАТОЛІЯ СТРІЛЬЦЯ ІЗ КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.09.2023 11:14

Підготовка до опалювального сезону, фінансові та кадрові питання. 25 вересня відбулася робоча нарада селищного голови Анатолія Стрільця із керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Традиційно засідання розпочалося із хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Під час обговорень начальники відділів прозвітували про проведену роботу минулого тижня та розповіли про план роботи на поточний тиждень. Зокрема мова йшла про:

• підготовка до засідання виконавчого комітету: робота над питаннями, що будуть винесені на засідання та створення проєктів рішень;
  • оплата поточних рахунків та розробка плану заходів до складання проєкту бюджету на 2024 рік;
  • підготовка до опалювального сезону: заготівля дров та торфу, перевірка лічильників та котлів;
  • видалення аварійних зелених насаджень;
  • робота над усуненням недоліків, що були виявлені під час перевірки центру надання соціальних послуг «Гуртожиток Турбота»;
  • робота над створенням стоматологічного кабінету у громаді;
  • наявність потреби у медичних працівниках;
  • звернення громадян стосовно встановлення права опіки;
  • проведення разом із ювенальною поліцією рейду «Урок» по закладах освіти громади.

Окрім поточних рішень на нараді були розглянуті питання та пропозиції мешканців громади, що були написані під час заходу згуртування громади «Єдина громада – єдина Україна» 23 вересня. Згідно результатів найбільш гострою є потреба у транспортному сполученні. Селищний голова зазначив, що робота в даному напрямі постійно триває і Лосинівська громада наразі в пошуках перевізника.

На завершення наради очільник громади наголосив на необхідності вчасності виконання завдань та злагодженій роботі задля спільного результату.