ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ ГОЛОВІ НІЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ГРИГОРІЮ КОСТЯНТИНОВИЧУ КОВТУНУ З ПРИВОДУ ТЯЖКОЇ ВТРАТИ - ГЕРОЇЧНОЇ ЗАГИБЕЛІ ЙОГО СИНА

Дата: 25.09.2023 15:53

Лосинівська селищна рада висловлює щирі співчуття голові Ніжинської районної військової адміністрації Григорію Костянтиновичу КОВТУНУ та його сім’ї з приводу тяжкої втрати - героїчної загибелі його сина, командира розвідувального взводу батальйону особливого призначення штурмової бригади «Буревій», лейтенанта Ковтуна Костянтина Григоровича.

З цим болем неможливо змиритись. Молодий, повний мрій та планів на майбутнє, які, на превеликий жаль, вже не збудуться… Він віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця. Гіркота від втрати, біль, яка пронизує, до якої не можна звикнути, якої не можна пробачити.

Наша безмежна шана полеглому Захисникові! Світла пам’ять!