26 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ ПРАЦІВНИКАМИ СЕКТОРУ ЮП НІЖИНСЬКОГО РВП ГУНП ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЛО ВІДВІДАНО СІМ’Ї, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 26.09.2023 17:04

26 вересня 2023 року працівниками сектору ЮП Ніжинського РВП ГУНП Чернігівської області та служби у справах дітей Лосинівської селищної ради було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками була проведена профілактична робота щодо забезпечення належних умов проживання дітей, надавалась консультативна допомога стосовно належного виховання, створення відповідних санітарно-гігієнічних умов та здійснення нагляду за навчанням неповнолітніх, профілактики домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов’язків по вихованню дітей. За результатами перевірки складено акти обстеження умов проживання.

За інформацією служби у справах дітей