ЛОСИНІВСЬКА ГРОМАДА В ЖАЛОБІ: ЗУСТРІНЕМО НАШОГО ГЕРОЯ ГІДНО

Дата: 04.10.2023 12:17

Знову сумна звістка спіткала громаду: загинув наш земляк Яременко Сергій Сергійович, житель селища Лосинівка.

Прохання до мешканців громади гідно вшанувати нашого Героя та утворити «Живий коридор» завтра, 05 жовтня, о 13:00 год. через с. Погребець та за двома маршрутами в селищі Лосинівка:

- шлях кортежу до будинку Захисника по вул. Троїцька, поворот на вул. Миру (біля магазину «Лада»), вул. Чкалова;

- шлях кортежу від будинку Захисника до місця останнього спочину – вул. Чкалова, вул. Миру, вул. Дружби, Центральна площа, вул. Незалежності (до кладовища).

Яременко Сергій Сергійович народився 14 серпня 1991 року в селищі Лосинівка Ніжинського району. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Загинув на Запорізькому напрямку…

Вічна та світла пам’ять Герою!