Хочеш зробити громаду кращою? Подавай свій проєкт на конкурс!

Дата: 04.10.2023 19:39

Кожен житель Лосинівської громади має унікальну можливість долучитися до позитивних перетворень в своєму селі чи селищі. А все, що потрібно зробити, це подати свій проєкт на Бюджет участі. І вже наступного року ви отримаєте результати своєї праці, якими зможете пишатися не тільки ви, а й всі жителі громади.

З 01 листопада 2023 року розпочинається прийом заявок на Бюджет участі Лосинівської ТГ.

Що таке Бюджет участі?

Бюджет участі – інструмент активних мешканців, які бажають змінити Лосинівську громаду на краще. Кожен мешканець віком від 14 років може подати свій проєкт та взяти участь у конкурсі проєктів. Проєкти, які отримають найбільшу підтримку від мешканців громади, будуть реалізовані селищною радою під контролем авторів та громадськості у 2024 році.

Що важливо знати громадянам про Бюджет участі?

• загальний обсяг фінансування Бюджету участі – 100 000 грн.;
  • проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою до Лосинівської селищної ради. Завантажити форму можна тут.

Проєкт подається особисто автором (одним з авторів) у паперовому вигляді до Лосинівської селищної ради за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту.

Графік прийому проєктів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

Всі питання можна надіслати на електронну адресу: losynivskaotg@ ukr.net