НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ МОЛОДИМ… ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЖИВИМ КОРИДОРОМ ПРОВОДЖАЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЯРЕМЕНКА СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА

Дата: 05.10.2023 16:13

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого земляка, Героя-захисника, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта. Провести земляка в останню путь разом з рідними та бойовими побратимами прийшли і мешканці громади. Лосинівчани стали на коліна та утворили живий коридор, через який несли Геороя. Тепер   він  берегтиме  нашу землю з небес.

Сергій народився 14 серпня 1991 року в селищі Лосинівка, де відвідував дитячий садок та отримав загальну середню освіту у Лосинівській школі. Також у Лосинівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті навчався за спеціальністю «Водій. Категорія А, В». Робітничу кваліфікацію здобував у Ніжинському професійно-технічному училищі.

У 2011 році був прийнятий в члени КСП агро-фірми «Лосинівська»  та на роботу сторожем.

У 2012 році працював охоронцем в автопарку, а у 2014 році - вантажником Розподільчого центру №1 Управління логістики.

Всі рідні та знайомі згадують Сергія як щиру, добру та усміхнену людину.  Висловлюємо щирі  співчуття з приводу непоправної втрати  рідним,   близьким  загиблого, усім, хто знав Сергія Сергійовича, поважав та любив. Війна забирає найкращих... Схиляємо голови у поминальній молитві та підтримуємо рідних у важку годину, поділяємо їх біль та горе.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!