Маєш цікаву ідею для розвитку громади? Долучайся до програми Бюджету участі!

Дата: 11.10.2023 17:04

Маєш цікаву ідею для розвитку громади?

Долучайся до програми Бюджету участі!

Термін подачі проєктів: 01 листопада 2023 року - 01 грудня 2023 року!

Не зволікай! Заповнюй спеціальну форму для участі та надсилай на електронну адресу Лосинівської селищної ради! Посилання на форму: http://surl.li/masss

Бюджет участі – інструмент активних мешканців, які бажають змінити Лосинівську громаду на краще. Кожен мешканець віком від 14 років може подати свій проєкт та взяти участь у конкурсі проєктів. Проєкти, які отримають найбільшу підтримку від мешканців громади, будуть реалізовані селищною радою під контролем авторів та громадськості у 2024 році.

Інформаційна кампанія проводиться в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)