Привітання селищного голови з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 08:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Традиційно у першу неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – День працівника соціальної сфери.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя.

Ваша професія вимагає не тільки сумлінного ставлення до роботи, але й величезного терпіння та вміння співпереживати. Кожен з вас, присвятивши себе важливій та потрібній справі, своєю щоденною працею сприяє реалізації та розвитку соціальної сфери громади.

Шановні працівники соціальної сфери! З нагоди професійного свята бажаю вам витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності від людей, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай сторицею повертається до вас добро, щирість та милосердя, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і злагода.

З повагою селищний голова Анатолій Стрілець