Привітання селищного голови з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 08:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від імені селищної ради та від себе особисто  хочу висловити щиру вдячність та найкращі побажання з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша праця і творчий внесок у сфері культури надзвичайно важливі для нашої громади. Ви даруєте радість, навчаєте, надихаєте та робите життя більш яскравим та насиченим.

Ваше прагнення зберігати та популяризувати національну спадщину, мистецтво, музику, танець та народні звичаї величезне і має великий вплив на формування нашої ідентичності.

Нехай ваші творчі зусилля завжди оточуються вдячністю та підтримкою зі сторони громади. Бажаю вам подальших досягнень, натхнення та невичерпної енергії для майбутніх звершень.

З Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Нехай ваша праця буде завжди бажана та цінна, а ваше мистецтво дарує світло та гармонію нашій громаді.

З найкращими побажаннями селищний голова Анатолій Стрілець