Відбулася зустріч з представниками міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps

Дата: 09.11.2023 09:11

08 листопада селищний голова Анатолій Стрілець спільно з старостами старостинських округів та начальником відділу економічного та агропромислового розвитку, транспорту та зв’язку Ніжинської військової адміністрації Вадимом Шелестом провів зустріч з представниками міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps.

В ході зустрічі було презентовано Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

Mercy Corps підтримує нашу державу з моменту повномасштабного вторгнення.

Відповідно до цієї програми мешканці та внутрішньо переміщені особи можуть подати заявку на отримання грантів до 1500 доларів США на розвиток своїх господарств.

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті: https://uerp.mercycorps.org

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 0 800 332 590