Привітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 08:00

Шановні працівники сільського господарства, дорогі аграрії Лосинівщини!

В цей особливий день, коли ми відзначаємо День працівників сільського господарства, я хотів би висловити вам щиру вдячність та сердечні привітання від усієї нашої громади.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих  справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Робота в полі чи на фермі є нелегкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до своєї праці. Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це покликання. Лише людина, закохана у свою справу, здатна присвятити своє життя цій нелегкій праці.

Бажаємо вам гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому! Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення і благополуччя! Удачі, здоров'я, достатку, успіху в справах, легких буднів.

Дякуємо за самовіддану й невтомну працю!

З повагою селищний голова Анатолій Стрілець