НОВОРІЧНА ЯЛИНКА - ЗАСЯЄ ВОГНЯМИ

  • 838

Традиційно вже декілька років поспіль напередодні Нового Року, на центральній площі в селищі Лосинівка встановлюють  новорічну красуню – ялинку.

Так і сьогодні 19 грудня в День Святого Миколая, яке вважається святом родинного добробуту, любові та душевної теплоти зібралася дружня родина наших активістів громади для того, щоб прикрасити новорічну ялинку, яку придбали за кошти Лосинівської селищної ради та встановили  минулого тижня.  У прикрашенні новорічної  ялинки брали участь  депутати селищної ради, працівники комунального підприємства «Промінь»Лосинівської селищної ради та небайдужі активісти нашого селища, які не стоять осторонь, а дбають про свою маленьку Батьківщину. Також біля святкової ялинки були поставлені  дитячі качелі, щоб діти разом з батьками та друзями мали змогу як найкраще провести зимові канікули. Вже сьогодні вечором новорічна красуня засяє різними кольорами веселки.

         Від імені селищного голови та виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, подяка всім, хто активно приймав і приймає участь в житті нашого селища.

                                                                                                                         Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.