«Покровський ярмарок» в Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст.

  • 912

Вже стало доброю традицією у Лосинівській ЗОШ І-ІІІст. щороку проводити свято «Покровський ярмарок». Так і цього року шкільне свято чекали з нетерпінням усі учні та жителі села.

В переддень Покрови 13 жовтня в Лосинівській загальноосвітній школі була проведена шкільний Покровський ярмарок. Свято підготували учні 4-х класів та вчителі Примак Людмила Миколаївна та Породько Ольга Миколаївна. Відкривали ярмарку урочистим концертом. У вступній частині вчителі розповіли, про День Українського козацтва, який не випадково відзначають на Покрову, адже козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Після цікавої розповіді хлопці затанцювали запального гопака, співали пісень, танцювали.

 Ольга Миколаївна розповіла цікаві моменти про традиції проведення ярмарків. Розповідь супроводжувалася піснями, танцям, віршами учнів 4-х класів. На свято завітали молоді циганочки. Гостинно запросили усіх на ярмарку.

Після святкової частини розпочався справжнісінький ярмарок, на якому і торгували, і купували .

Учні всіх класів школи підготували для продажу щедрі дари осені - були і яблука і груші, виноград,  горіхи, пиріжки, печиво, желе, тістечка, торти та іншу випічку. На ярмарці покупцями були не тільки учні та вчителі, а й батьки та гості школи, яких теж не забули запросити. Гості свята мали змогу придбати на ярмарці різні смаколики. Дійство сподобалось усім, задоволення від участі отримав кожен без вийнятку.

спеціаліст відділу освіти ,сім’ї, молоді та спорту

Макобрей В.В.