Ніжинський район, Чернігівська область

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні 16 позачергової сесії 8 скликання, яка відбудеться 30 листопада об 13:00 годині у залі засідань  Лосинівської селищної ради.

ПОВІСТКА ДЕННА

1. Про  затвердження проекту бюджету на 2018рік.
  2. Про внесення змін до рішень другої сесії восьмого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 29.12.2016р
  3.  Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету районному бюджету.
  4. Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету  обласному бюджету.
  5.  Про звільнення від плати за харчування.
  6. Про надання відпустки селищному голові  Андрійцю В.М.
  7.  З питань врегулювання земельних відносин.
  8. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки гр. Топольському В.М.
  9. Про надання  дозволу   на  складання проекту  відведення земельної   ділянки   Кобизькому М.Г.
  10. Про затвердження проекту  землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ «Украгророзвиток» площею 0,12 га.
  11. Про затвердження проекту  землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ «Украгророзвиток» площею 0,10 га.
  12. Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки Солом’яному І.П.
  13. Розгляд заяв.
  14. Інші питання.