Ніжинський район, Чернігівська область

VII ОБЛАСНИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ім. ВАСИЛЯ ПОЛЕВИКА

4 червня 2017 року в м. Сновськ та с. Займище Чернігівської області відбувся VII обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика. Фестиваль-конкурс проводився з метою відродження і збереження пісенної та музичної спадщини Чернігівщини та вшанування пам’яті відомого фольклориста, лауреата обласних премій ім. Т. Верьовки, Б. Грінченка, премії Фонду культури, заслуженого працівника культури України Полевика Василя Івановича.

В день Святої Трійці, традиційно відбувся з великим успіхом фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика. Загалом в заході прийняло участь 29 колективів. В Сновському РБК пройшов урочистий мітинг і покладання квітів до меморіальної дошки Василя Полевика  та конкурсні прослуховування колективів. В програмі фестивалю-конкурсу брали участь кращі фольклорні колективи Чернігівської області.

Лосинівську громаду представляв вокальний ансамбль “Душі криниця”  Лосинівського Будинку культури керівник Василь Боровик. Після чого все дійство продовжувалося в с. Займище,  де відбулося нагородження колективів та гала-концерт за участю учасників та гостей фестивалю. Вокальний ансамбль “Душі криниця”  гідно представив Лосинівську громаду здобувши першість, отримавши Диплом І ступеля в номінації ансамбль народної пісні. Вітаємо з перемогою. Ми горді за те, що на нашій Лосинівській землі є такі талановиті люди, які прославляють наш край.

Відділ культури і туризми

Лосинівської ОТГ