Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лосинівської селищної ради

Дата: 29.11.2023 16:55

29 листопада 2023 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лосинівської селищної ради. Було розглянуто два питання:

• Про стан погодних умов 30.11-01.12 на території Чернігівської області;
  • Стан захворюваності на грип та ГРВІ серед учасників освітнього процесу Лосинівської територіальної громади.

В ході засідання селищний голова Анатолій Стрілець повідомив, що за оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру в Чернігівській області в найближчі дві доби очікуються мокрий сніг, дощ та ожеледиця. Також очільник громади зазначив, що продовжується ліквідація наслідків негоди на території громади: працівники комунальних установ за допомогою техніки проводять чистку доріг

В.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Наталія Гавриш зазначила, що спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ серед учасників освітнього процесу.

За результатами обговорення комісія вирішила наступне: продовжити освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання в усіх закладах освіти Лосинівської громади до 01 грудня 2023 року (включно).