Привітання селищного голови з Днем волонтера

Дата: 05.12.2023 08:00

5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне.

Сьогодні волонтерський рух в Україні - це один із символів віри та незламності духу нашого народу.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому цей день є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Дякую всім, хто в цей нелегкий час воєнного стану в країні присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи визнання.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

З повагою селищний голова Анатолій Стрілець