У Лосинівській громаді відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок

Дата: 06.12.2023 16:58

Війна… Всього одне слово, проте скільки в ньому горя, сліз, страждань, смертей. З початку повномасштабного вторгнення тисячі хлопців та дівчат стали на захист України, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

Сьогодні, 06 грудня, в День Збройних Сил України в Лосинівській громаді відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок в пам’ять про загиблих земляків-захисників:

• Яловському Анатолію Миколайовичу (16.06.1984 – 17.03.2023) у с. Данина;
  • Зеленському Руслану Васильовичу (11.10.1991 – 21.06.2023) у с. Терешківка;
  • Калінічу Олександру Григоровичу (21.03.1983 – 29.12.2022) у с. Галиця.

Мужні воїни загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

На церемонію відкриття прийшли рідні загиблих Захисників України, односельчани, військові,  та представники виконавчого апарату селищної ради.

Зі словами скорботи до присутніх звернувся селищний голова Анатолій Стрілець: «Нас зібрала подія, яка залишить свій відбиток у нашому житті назавжди. Велика втрата для батьків, друзів, рідного села, громади та всієї України. Вони пішли захищати рідну землю, нашу Батьківщину. Герої до останньої краплі крові боронили рідну землю. Відтепер меморіальні дошки будуть постійним спогадом наступним поколінням про патріотизм і героїзм воїнів».

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв та усіх, хто поклав своє життя за Україну.

Пам'ять про них назавжди залишиться у серцях мешканців Лосинівської громади!