Привітання селищного голови із зимовими святами

Дата: 31.12.2023 08:00

Шановні жителі та гості Лосинівської громади!

Від щирого серця вітаю кожного із новорічними святами та Різдвом Христовим!

Останні два роки були для нас непростими, оповиті страхом, розпачем, горем та слізьми. Ми зіткнулися із непростими випробуваннями, які зробили нас ще згуртованішими. Ми сильні і захистимо нашу землю разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає. Я вірю що справдяться наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Щиро дякую кожному з вас за витримку та стійкість, а від нашої громади - дякую всім, хто боронить країну, а саме військовослужбовцям ЗСУ за мужність та героїзм, за те, що Україна вистояла... За те, що Україна є. За те, що Україна буде.

Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Нехай наші захисники якнайшвидше повернуться додому живими і здоровими. Хай в зимові холоди їх зігрівають тепло наших сердець, наша любов і турбота. Нехай кожен, хто чекає, дочекається свою рідну людину.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та удача! Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Дякуємо Богу і ЗСУ, віримо в Збройні сили України та цінуємо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну!

З повагою селищний голова Анатолій Стрілець