Відбулась робоча нарада селищного голови Анатолія Стрільця із керівниками відділів Лосинівської селищної ради

Дата: 25.12.2023 10:28

Традиційно засідання розпочалося хвилиною мовчання для вшанування пам'яті про загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Селищний голова привітав всіх присутніх із зимовими святами.

«Звичайно, для кожного із нас найкращим святом була б Перемога. Саме тому ми повинні допомагати нашим хлопцям на фронті і робити все, що в наших силах», - зазначив голова громади.

Також керівник повідомив, що на цьому тижні планується волонтерська поїздка від Лосинівської громади до наших захисників, і закликав всіх активно долучитися до збору: смаколики, окопні свічки, сітки тощо.

Під час наради керівники відділів прозвітували про поточний стан справ на кінець 2023 року. Загалом мова йшла про наступне:

• Триває формування і подання підсумкової звітності у кожному відділі;
  • У закладах освіти розпочалися зимові канікули. Також цього тижня планується отримати нові підручники, котрі будуть передані до шкіл громади;
  • Триває повідомлення відповідних інстанцій про прийняття бюджету громади на 2024 рік;
  • Розпочинається робота над впровадженням електронного документообігу. У 2024 році Лосинівська громада приєднається до інших громад Чернігівської області у плані відмови від паперових документів.

- Закриваємо воєнний, непростий рік та входимо у новий 2024 рік. Нашим головним завданням залишається допомога військовим та сумлінна праця для прискорення Перемоги, - підсумував нараду селищний голова.