До уваги мешканців громади: посилення громадського порядку під час святкування Різдва та Нового року на території Лосинівської територіальної громади

Дата: 29.12.2023 18:40

Згідно умов воєнного стану, з метою забезпечення безпеки та порядку на території Лосинівської територіальної громади та відповідно до розпорядження селищного голови від 28.12.2023 №109 заборонено:

• Використання, продаж та запуск піротехнічних виробів: феєрверків, салютів і петард незалежно від класу;
  • Продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв при проведенні масових заходів.

Організаторам заходів необхідно передбачити місця укриття з метою негайного реагування на сигнал «Повітряна тривога».

Також наголошуємо, що період тривалості комендантської години залишається без змін – з 00:00 до 04:00 год.

Звертаємось до всіх жителів та гостей Лосинівської громади! Наша країна переживає складні часи, саме тому просимо вас із розумінням та всією відповідальністю віднестись до даних обмежень. Віримо у Збройні Сили України та у те, що наступний 2024 рік буде переможним!

🔗 Із текстом розпорядження селищного голови можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/osmcf