Відбулася робоча нарада селищного голови Анатолія Стрільця із працівниками Лосинівської селищної ради

Дата: 02.01.2024 12:11

Вівторок 2 січня вкотре нагадав, що ми боремося із підступним та безжалісним ворогом. Зруйновані будинки та людські життя… Саме тому ми повинні бути згуртованими, як ніколи раніше, якісно виконувати свою роботу та допомагати нашим жителям та Збройним Силам України.

Про це говорив селищний голова Анатолій Стрілець на ранковій нараді із працівниками Лосинівської селищної ради. Очільник громади закликав бути готовими всі відповідні служби: комунальні установи, медичних працівників, пожежників тощо. Також було наголошено про повторну перевірку роботи генераторів та їх негайне використання у разі необхідності.

Користуючись нагодою керівник громади нагадав про необхідність реагування на сигнал «Повітряна тривога» та закликав не нехтувати правилами безпеки.

Дякуємо Силам ППО за віддану та важку працю! Віримо в ЗСУ, працюємо заради якнайскорішої перемоги!