Звернення селищного голови Лосинівської територіальної громади до Дня пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 08:00

Дорогі земляки! Шановна громадо!

Сьогодні, 29 січня, ми вшановуємо тих, хто віддав життя за незалежність та свободу нашої країни. День Пам'яті Героїв Крут – це дата, що надихає нас величчю та мужністю тих, хто став на захист України у важкі часи.

Молоді серця, які пожертвували своїм життям заради волі та незалежності, залишаючись в пам'яті поколінь як приклад справжнього героїзму. Нехай цей день буде для нас не лише вшануванням минулого, а й обіцянкою майбутнього. Нехай героїчний дух тих, хто стояв під Крутами, буде нашим натхненням у буденному житті. Щоб їхні подвиги не були забуті. Завдяки їм ми завжди пам'ятаємо – ми сильні, коли разом. Ми вільні, коли єдині.

Сьогодні, у важкі для України часи, вшановуючи пам’ять загиблих юнаків під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.

Щиро вірю: мир повернеться в Україну! Україна буде вільною, заможною європейською державою!

Слава Україні!

Вічна слава її Героям!