Представники Лосинівської громади відвідали земляків-військовослужбовців на східному напрямку

Дата: 29.01.2024 16:21

В останні вихідні січня селищний голова Анатолій Стрілець разом із начальником відділу житлово-комунального господарства Анатолієм Литовченком та директором комунального підприємства «Промінь»  Володимиром Сукачем здійснили важливу подорож до героїв нашої громади – військових, які зі своєю відданістю та мужністю відстоюють наше благополуччя та свободу.

Поїздка відбулася через численні населені пункти Полтавської, Дніпропетровської та Донецької областей. Представники Лосинівської селищної ради зустрілися з військовими-земляками, слухали їхні розповіді, передали слова підтримки та вручили подарунки від громади: продукти харчування, кікімору, медичні засоби, військову амуніцію та дрони-камікадзе, кошти на які були зібрані працівниками бюджетних установ та закладами освіти Лосинівської громади (посилання на допис: http://surl.li/pxmbp).

Селищний голова Анатолій Стрілець висловлює щиру вдячність місцевим підприємцям, працівникам закладів освіти, культури, селищної ради та всім небайдужим жителям громади, що долучилися до збору. Особлива подяка керівництву ПП «Агронадія» за свіже м’ясо для захисників (баранина) та надане дизпаливо для поїздки. Саме завдяки єдності та згуртованості подібні поїздки стають можливими.

На цьому зупинятися не плануємо. Далі буде!

Слава Україні!