Відбулася щотижнева робоча нарада селищного голови із керівниками відділів Лосинівської селищної ради

Дата: 05.02.2024 11:45

05 лютого відбулася традиційна робоча нарада селищного голови Анатолія Стрільця із керівниками відділів Лосинівської селищної ради. Засідання розпочалось із хвилини мовчання задля вшанування пам’яті про всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації.

Коротко про головне:

• Триває підготовка до проведення 31 сесії 8 скликання. Основними питаннями є звіт селищного голови про роботу Лосинівської селищної ради за 2023 рік та виконання бюджету у 2023 році;
  • Обговорили порядок закупівлі матеріально-технічного забезпечення для допомоги ЗСУ;
  • Спостерігається збільшення кількості вірусних захворювань у громаді;
  • Продовжується прийом документів для оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів згідно черги. Цього тижня запланований виїзд до Перемозького старостинського округу.
  • Триває прийом заяв для отримання різних видів допомоги соціального характеру;
  • У Центрі надання адміністративних послуг триває робота над збільшенням кількості послуг, котрі можуть отримати мешканці Лосинівської громади.

На завершення наради селищний голова ще раз наголосив на виконавчій дисципліні та закликав усіх не забувати, що триває війна. На жаль, маємо загиблого Захисника із с. Шатура. У вівторок, 06 лютого, відбудеться поховання воїна. Щирі співчуття рідним!

Окрім того на вихідних планується ще одна поїздка до військових-земляків. Очільник закликав долучитися всіх небайдужих до збору.

Продовжуємо працювати та робити все від нас залежне задля якнайскорішої перемоги!