Лосинівська громада попрощалась із Героєм Дмитром Прохою

Дата: 07.02.2024 12:15

Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади. Невимовний біль наскрізь пронизує Лосинівщину… Її хоробрий син повернувся додому назавжди…

Безжальна війна в одну мить обірвала молоде життя 27-річного Дмитра Анатолійовича Прохи... Провести земляка разом із рідними, друзями, бойовими побратимами прийшли жителі нашої громади. Живим коридором зустрічали загиблого Героя.

Проха Дмитро Анатолійович народився 17 серпня 1996 року у селі Шатура Ніжинського району Чернігівської області у сім’ї працівників сільського господарства.

Із 2002 по 2011 рік навчався у Шатурській загальноосвітній школі. 10 і 11 класи навчався у Данинській загальносвітній школі.

Здобув професію зварювальника у СПТУ №2.

Восени 2015 року був призваний до лав ЗСУ. Служив 1,5 роки.

Працював зварювальником у ТОВ «Агронадія».

У вересні 2023 року пішов захищати Батьківщину. Служив у 225 штурмовому батальйоні.

Загинув Герой 30 січня 2024 року, отримавши поранення, несумісні з життям, в результаті мінометного обстрілу в районі населеного пункту Нью-Йорк, що на Донеччині.

На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України як Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Дмитра, любив і шанував.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій.

Вічна і світла пам’ять Герою!