Звернення селищного голови Анатолія Стрільця з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 08:00

Шановні земляки!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ із Афганістану.

Ця війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у понад 150 тисячах українських родин.

Крім «афганців», цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України. Схиляємо голову перед синами України, які воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Із вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд із нами. Від усього серця бажаю  усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись «братським» народом. Героїчність та патріотизм захисників минулого переплелась зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих військових, які тримають лінію оборони зараз. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу.

Запам'ятаймо назавжди, що ми маємо обов'язок підтримувати та вшановувати тих, хто став на захист нашої рідної землі, навіть коли ця земля знаходиться далеко від дому.

Нехай душі загиблих будуть спокійними, а ми, живі, збережемо їхню пам'ять вічною та світлою.

селищний голова Анатолій Стрілець