Представники Лосинівської громади вирушили до військових-земляків, що боронять Україну

Дата: 12.02.2024 10:39

Швидко та хвилююче промайнули ці вихідні, адже представники Лосинівської громади знову вирушили до військових-земляків, що боронять Україну.

Селищний голова Анатолій Стрілець, начальник відділу ЖКГ Анатолій Литовченко та директор КП «Промінь» Володимир Сукач проклали свій маршрут відразу на три напрямки: Харківський, Донецький та Запорізький.

Мандрівники мали честь зустрітися із нашими справжніми героями, котрі стоять на захисті країни. Вони не тільки виконують свій обов'язок із великою мужністю, але й мають величезну силу духу та рішучість.

Проте ця поїздка не була б можливою, якби не справжнє відчуття братерства та єдності мешканців Лосинівської громади. Хочеться висловити подяку кожному, хто долучився до даної акції:

- Білан О.М. - за фірмові продукти харчування;

- Кудлаю С.І. та Топольському В.М. – за надані інструменти, автозапчастини;

- Івашку А.В. – за свіжий лосинівський хліб;

- Сукач О.А. – за надані засоби особистої гігієни;

- Лосинівській амбулаторії та Лосинівській аптеці – за надані медичні препарати;

- Перемозькому, Галицькому та Лосинівському закладам освіти – за випічку, продуктові набори та вітальні листівки від учнів;

- Чуприні М.Г., керівнику СТОВ «Рід» - за надане дизпаливо;

- Воловику О.В., керівнику ТОВ «Крок-Агро» - за надане дизпаливо;

- Талалаївській сільській громаді – за надані смаколики, супові та борщові набори;

- Всім небайдужим мешканцям Лосинівської громади – за активну участь у зборі.

Окрім того, нашим захисникам від рідних було передано багато адресних посилок особисто в руки. Наша спільна місія - підтримувати наших захисників у складний час, і ми впевнені, що разом можемо набагато більше.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї волонтерської поїздки та підтримав нашу ініціативу. Нехай наші захисники відчувають нашу гордість і підтримку на кожному напрямку!

На цьому зупинятися не плануємо. Далі буде!

Слава Україні!