Лосинівська громада – у фіналі!

Дата: 14.02.2024 11:44

Одним із олімпійських видів спорту, який входить у десятку найпопулярніших у світі, є волейбол. Мабуть, серед людей, які поважають і люблять спорт, важко знайти того, хто хоч би раз у житті не пробував себе в ролі гравця у волейбол, бо в цю гру грають скрізь: у спортзалах і дворах, на майданчиках і пляжах. Він зміцнює здоров’я, дисциплінує, знімає стрес, розвиває швидкість реакції, вміння імпровізувати, працювати, дружити, прагнути до перемоги.

10 лютого 2024 року в м. Носівка у центральному спорткомплексі відбулися зональні змагання Чемпіонату ГО «ЧОО ВФСТ «Колос» із волейболу серед чоловічих команд, у яких брала участь команда із Лосинівської ТГ. Наші хлопці грали із командами Носівки, Бобровиці, Козельця, продемонстрували високий спортивний рівень, хорошу фізичну форму, вміння працювати в команді і вибороли путівку до наступного фінального етапу змагань. Вчергове дякуємо тренеру-представнику команди Володимиру Руденку та нашим спортсменам за вагому перемогу!

Фінальні ігри відбудуться 18 лютого в м. Ніжин.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям із лав ЗСУ за можливість проводити змагання в цей нелегкий час без повідомлень про повітряну тривогу!