Звернення селищного голови Анатолія Стрільця з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 08:00

Шановні земляки!

Сьогодні, 20 лютого, український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ця трагічна дата назавжди закарбована чорними літерами в українську історію, адже саме на 20 лютого 2014 року припав пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва під час Революції Гідності.

Своєю мужністю та незламністю українці довели, що від кожного з нас залежить те, у якій країні ми житимемо, що немає нічого більш дієвого, як єдність та згуртованість народу навколо поставленої мети.

Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє.

Проте боротьба триває… Триває війна, на якій продовжують гинути патріоти.  Російський ворог не дрімає і  прагне захопити рідну землю, але разом із нашим мужнім військом український народ і надалі захищатиме свою державу. Ми стали сильнішими, загартованішими, боєздатнішими і будемо боронити Україну так само відважно і відчайдушно, як це робили Герої Небесної Сотні у 2014 році.

Герої не вмирають…

Слава Україні! Героям Слава!

селищний голова Анатолій Стрілець