Лосинівська громада продовжує роботу над розробкою Плану удосконалення медичних послуг

Дата: 29.02.2024 18:15

29 лютого у приміщенні Лосинівської селищної ради відбулося засідання робочої групи з розробки Плану вдосконалення медичних послуг на території Лосинівської громади. До наради приєдналися представники Програми Добре: спеціалістка з послуг місцевого самоврядування Юлія Юненко, спеціаліст програми екстреного реагування Роман Мохнач та незалежний консультант Віталій Жеганський.

Присутні провели роботу над удосконаленням аналізу поточної ситуації за допомогою SWOT-аналізу, спрямованого на усунення слабких сторін, зміцнення сильних сторін, запобігання загрозам, використання можливостей і, врешті, реалізації свого бачення покращення якості надання медичних послуг. Окрім того, члени робочої групи мали змогу висловити своє бачення розвитку медичної послуги у громаді та визначити стратегічні цілі.

Роботи ще багато, тож продовжуємо активно працювати в даному напрямі.

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).